My Name Is Earl Forums

NBC (ended 2009)

I have a idea

LouiseRees

[1]Jan 2, 2010
    • level: 2
    • rank: Sweat Hog
    Why doesnt greg garcia sell my name is earl to comedy central if they can renew the goode family then they can definately renew my name is earl. What do you think?
    You must be registered and logged in to post a message.

SpongebeachBob

[2]Jan 3, 2010
    • level: 14
    • rank: Autobot
    LouiseRees wrote:
    Why doesnt greg garcia sell my name is earl to comedy central if they can renew the goode family then they can definately renew my name is earl. What do you think?

I think it's a good idea. But I'm afraid you can't make them selling MNIE...

LouiseRees

[3]Jan 3, 2010
    • level: 2
    • rank: Sweat Hog

well Ive sended a letter so i hope that will persuade him to sell it to comedy central but one letter wont do. So if you dont have anything to do why dont you spread the word and start sending letters to greg garcia and hopefully he will bring earl back from the dead. So what do you say?

Kleinke

[4]Jan 4, 2010
    • level: 12
    • rank: Evil Bert
    I think Earl was killed so thorougly during season 4 (cause of death: bad writing) that nothing and no-one can bring him back from the dead. And I think it's for the better: let us remember Earl at his best (seasons 1 and 2), and let him rest in peace. Amen.

Anna_Ukraine

[5]Aug 16, 2010
    • level: 1
    • rank: Weatherman

Выступая от имени многих жителей страны, будем говорить, что Меня зовут Эрл лучших серийных, он не только веселой, но еще и полезным и поучительным, а главное, что он уникален! Аналогичные мы еще не видел! И очень это жаль, но нам, что прекратили свое существование, и если наша помощь будет необходима в том, чтобы как-то забрать нить существования этого сериала (например, права голоса, то мы поможем с радостью!

Я прошу прощения за жуткий английский, я не являюсь его так хорошо, как вы, поэтому использовать переводчиков, и очень надеюсь, что вы поняли мою любовь к сериалу и желание его показать по телевизору!

killer57

[6]Aug 22, 2010
    • level: 5
    • rank: Caveman Lawyer

Hell Yeah! Lets get this done.

jussten

[7]Jan 19, 2012
    • level: 9
    • rank: Door Number 2

Anna_Ukraine wrote:

Выступая от имени многих жителей страны, будем говорить, что Меня зовут Эрл лучших серийных, он не только веселой, но еще и полезным и поучительным, а главное, что он уникален! Аналогичные мы еще не видел! И очень это жаль, но нам, что прекратили свое существование, и если наша помощь будет необходима в том, чтобы как-то забрать нить существования этого сериала (например, права голоса, то мы поможем с радостью!

Я прошу прощения за жуткий английский, я не являюсь его так хорошо, как вы, поэтому использовать переводчиков, и очень надеюсь, что вы поняли мою любовь к сериалу и желание его показать по телевизору!

Exactly!